Svůj den bude mít čínská ostrovní provincie Chaj-nan

Čínský národní pavilon na výstavě EXPO-2017 v Kazachstánu bude v pondělí 14. srpna hostit Den provincie Chaj-nan. Akce se z čínské strany zúčastní představitele asociace na podporu zahraničního obchodu a zástupci regionálního vedení pro oblasti podnikání, zemědělství a cestovního ruchu.

„Představitelé podniků, působících v oboru cestovního ruchu, zdravotnictví, potravinářského a agrárního průmyslu, kteří přijeli z provincie Chaj-nan, a také zástupci různých sektorů Kazachstánu v celkovém počtu 150 osob budou mít možnost vyměnit si nápady a tímto způsobem podpořit spolupráci a sdílení informací mezi provincií Chaj-nan a republikou Kazachstán,“ uvedl místopředseda odboru pro investiční a hospodářskou spolupráci se zahraničními státy správy jižní ostrovní čínské provincie Van Hung.

„Povíme také o geografických zvláštnostech regionu, bohatých možnostech pro turistický ruch, výborných ekologických podmínkách a investičním klimatu. Otevřeme pro vás mezinárodní turistický ostrov Chaj-nan, který je rájem pro odpočinek během všech čtyř ročních období,“ dodal Van Hung.

Zdroj: www.kt.kz

 

Categories: Sledujeme zpravodajství z ASTANA EXPO 2017