Iveco a AllurGroup uspořádaly na výstavě EXPO fórum o budoucnosti dopravy

Italský pavilon na výstavě EXPO 2017 v Astaně hostil fórum, organizované společností Iveco ve spolupráci s AllurGroup. Přítomní odborníci jednali o alternativních technologiích pohonu a jejich roli v rozvoji současné dopravy. Na závěr akce společnost Iveco prezentovala nový meziměstský autobus Evadys. Fóra se krom jiných zúčastnil italských velvyslanec v Kazachstánu Stefano Ravagnan, představitelé velkých kazašských obcí, regionální manažer CNH Industrial pro středoasijský region Valfré di Bonzo a také předseda představenstva AllurGroup, která je oficiálním distributorem IVECO v Kazachstánu, Andrej Lavrenťjev.

„Výstava EXPO 2017 nám poskytuje ideální platformu pro výměnu názorů na téma rozvoje moderní dopravy. Organizovali jsme toto fórum pro to, abychom mohli probrat směry rozvoje sektoru dopravy, jelikož čelíme největší výzvě tohoto století. Jde o budoucnost, ve které chráníme životní prostředí prostřednictvím efektivního a zodpovědného využívání energie. Klíčovým úkolem produktové strategie IVECO je poskytnout naším klientům takové dopravní prostředky, jenž učiní rozvoj jejich podnikání více udržitelným z hlediska konečného výsledku a zároveň bezpečným pro okolní prostředí,“ sdělil Valfré di Bonzo.

V Kazachstánu byla společnost IVECO BUS zvolena jako oficiální dodavatel autobusů pro hlavní město. Společnost dodala do Astany autobusy Citelis, Urbanway a Urbanway Hybrid. V systému veřejné dopravy metropole tak bude zanedlouho sloužit 570 vozů od IVECO BUS.

Zdroj: www.forbes.kz

 

Categories: Sledujeme zpravodajství z ASTANA EXPO 2017